TÜM BAYİLERİMİZİN DİKKATİNE !

Değerli bayilerimiz ;

HATTIMAYUKLE.NET isimli yeni sitemiz hizmetinize girmiştir.

Hattimayukle.net avantajları


Parça kontör bayilik, Fatura tahsilat bayilik

Kullanıcı Adı   :
Kullanıcı Şifre :
Şifremi UnuttumGİRİŞ

Parça Kontör Yükleme Merkezi

AKSARAY PARÇA KONTÖR


    Hattıma yükle ile Türkiye'nin diğer 80 ilinden olduğu gibi aksaray ilimizden ve tüm ilçelerindende (Ağaçören, Eskil, Gülağaç, Güzelyurt, Ortaköy, Sariyahşi, Merkez ) bayilik hizmetmizden yararlanabilirsiniz . Online kontör gönderiminde en uygun fiyatları veren, en hızlı gönderim sağlayan hattıma yükle parça tl gönderim sistemi aksaray'da en çok kullanılan sistemdir. Müşterilerimizin müşterisi bizim müşterimizdir sloganını benimseyerek müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Hattıma yükle sistemi üzerinden parça kontör gönderimi yapmanız için tek gereken şey bayimiz olarak, gönderdiğiniz ödemeyi tarafımıza bildirmektir. Bunun dışında hiçbir prosedür, teminat yoktur. Sizde aksaray ilimizden bizimle çalışıp ayrıcalıklarımızdan yararlanmak için hemen parça kontör bayilik sayfamıza giriş yapın ya da formumuzu doldurarak ilk adımı atın. Tüm operatörlere (Turkcell, Vodafone, Avea) tek sistemden yükleme yaparak hangi sitede ne kadar bakiyem var derdinden kurtulun. Aksaray parça kontör, Aksaray parça kontör bayiliği, Aksaray parça tl, Aksaray parça tl bayiliği, Aksaray toptan kontör (Ağaçören, Eskil, Gülağaç, Güzelyurt, Ortaköy, Sariyahşi, Merkez )

AKSARAY'DA ONLİNE PARÇA TL BAYİLİĞİ


Sizde bayimiz olarak, Aksaray merkezde ve tüm ilçelerinde (Ağaçören, Eskil, Gülağaç, Güzelyurt, Ortaköy, Sariyahşi, Merkez ) online kontör satışı yaparak ek gelir elde edebilir, mevcut müşteri potansiyelinizi artırabilirsiniz.
Sitemiz haftanın 7 günü, günün 24 saati kesintisiz hizmet vermete olup tamamen onlinedır. Yani; kontör gönder butonuna tıklar tıklamaz, kontör gönderme talebi operatöre iletilir. Bu sayede operatörün yoğunluğuna bağlı olaraktan belirttiğiniz miktarda kontör, minumum sürede müşterinizin hattına yüklenir.


AKSARAY ilimizden bayilik yapabileceğiniz ilçeler;

Ağaçören,
Eskil,
Gülağaç,
Güzelyurt,
Ortaköy,
Sariyahşi,
Merkez.

İlgili Kelimeler

Parça kontör aksaray Parça TL aksaray Aksaray'da parça kontör ve bayiliği Toptan kontör aksaray aksaray parça lira ağaçören, eskil, gülağaç, güzelyurt, ortaköy, sariyahşi, merkez parça kontör


Hizmet verdiğimiz tüm şehirler


Türkiyenin 81 ilinde ucuz, hızlı ve güvenilir parça kontör hizmeti veriyoruz.

Toptan parça kontör, parça tl çıkışımız ve site sahipleri için api desteğimiz vardır.