TÜM BAYİLERİMİZİN DİKKATİNE !

Değerli bayilerimiz ;

HATTIMAYUKLE.NET isimli yeni sitemiz hizmetinize girmiştir.

Hattimayukle.net avantajları


Parça kontör bayilik, Fatura tahsilat bayilik

Kullanıcı Adı   :
Kullanıcı Şifre :
Şifremi UnuttumGİRİŞ

Parça Kontör Yükleme Merkezi

ARTVİN PARÇA KONTÖR


    Hattıma yükle ile Türkiye'nin diğer 80 ilinden olduğu gibi artvin ilimizden ve tüm ilçelerindende (Ardanuç, Arhavi, Borçka, Hopa, Murgul, Şavşat, Yusufeli, Merkez ) bayilik hizmetmizden yararlanabilirsiniz . Online kontör gönderiminde en uygun fiyatları veren, en hızlı gönderim sağlayan hattıma yükle parça tl gönderim sistemi artvin'de en çok kullanılan sistemdir. Müşterilerimizin müşterisi bizim müşterimizdir sloganını benimseyerek müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Hattıma yükle sistemi üzerinden parça kontör gönderimi yapmanız için tek gereken şey bayimiz olarak, gönderdiğiniz ödemeyi tarafımıza bildirmektir. Bunun dışında hiçbir prosedür, teminat yoktur. Sizde artvin ilimizden bizimle çalışıp ayrıcalıklarımızdan yararlanmak için hemen parça kontör bayilik sayfamıza giriş yapın ya da formumuzu doldurarak ilk adımı atın. Tüm operatörlere (Turkcell, Vodafone, Avea) tek sistemden yükleme yaparak hangi sitede ne kadar bakiyem var derdinden kurtulun. Artvin parça kontör, Artvin parça kontör bayiliği, Artvin parça tl, Artvin parça tl bayiliği, Artvin toptan kontör (Ardanuç, Arhavi, Borçka, Hopa, Murgul, Şavşat, Yusufeli, Merkez )

ARTVİN'DE ONLİNE PARÇA TL BAYİLİĞİ


Sizde bayimiz olarak, Artvin merkezde ve tüm ilçelerinde (Ardanuç, Arhavi, Borçka, Hopa, Murgul, Şavşat, Yusufeli, Merkez ) online kontör satışı yaparak ek gelir elde edebilir, mevcut müşteri potansiyelinizi artırabilirsiniz.
Sitemiz haftanın 7 günü, günün 24 saati kesintisiz hizmet vermete olup tamamen onlinedır. Yani; kontör gönder butonuna tıklar tıklamaz, kontör gönderme talebi operatöre iletilir. Bu sayede operatörün yoğunluğuna bağlı olaraktan belirttiğiniz miktarda kontör, minumum sürede müşterinizin hattına yüklenir.


ARTVİN ilimizden bayilik yapabileceğiniz ilçeler;

Ardanuç,
Arhavi,
Borçka,
Hopa,
Murgul,
Şavşat,
Yusufeli,
Merkez.

İlgili Kelimeler

Parça kontör artvin Parça TL artvin Artvin'de parça kontör ve bayiliği Toptan kontör artvin artvin parça lira ardanuç, arhavi, borçka, hopa, murgul, şavşat, yusufeli, merkez parça kontör


Hizmet verdiğimiz tüm şehirler


Türkiyenin 81 ilinde ucuz, hızlı ve güvenilir parça kontör hizmeti veriyoruz.

Toptan parça kontör, parça tl çıkışımız ve site sahipleri için api desteğimiz vardır.