TÜM BAYİLERİMİZİN DİKKATİNE !

Değerli bayilerimiz ;

HATTIMAYUKLE.NET isimli yeni sitemiz hizmetinize girmiştir.

Hattimayukle.net avantajları


Parça kontör bayilik, Fatura tahsilat bayilik

Kullanıcı Adı   :
Kullanıcı Şifre :
Şifremi UnuttumGİRİŞ

Parça Kontör Yükleme Merkezi

GÜMÜŞHANE PARÇA KONTÖR


    Hattıma yükle ile Türkiye'nin diğer 80 ilinden olduğu gibi gümüşhane ilimizden ve tüm ilçelerindende (Kelkit, Köse, Kürtün, Şiran, Torul, Merkez ) bayilik hizmetmizden yararlanabilirsiniz . Online kontör gönderiminde en uygun fiyatları veren, en hızlı gönderim sağlayan hattıma yükle parça tl gönderim sistemi gümüşhane'de en çok kullanılan sistemdir. Müşterilerimizin müşterisi bizim müşterimizdir sloganını benimseyerek müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Hattıma yükle sistemi üzerinden parça kontör gönderimi yapmanız için tek gereken şey bayimiz olarak, gönderdiğiniz ödemeyi tarafımıza bildirmektir. Bunun dışında hiçbir prosedür, teminat yoktur. Sizde gümüşhane ilimizden bizimle çalışıp ayrıcalıklarımızdan yararlanmak için hemen parça kontör bayilik sayfamıza giriş yapın ya da formumuzu doldurarak ilk adımı atın. Tüm operatörlere (Turkcell, Vodafone, Avea) tek sistemden yükleme yaparak hangi sitede ne kadar bakiyem var derdinden kurtulun. Gümüşhane parça kontör, Gümüşhane parça kontör bayiliği, Gümüşhane parça tl, Gümüşhane parça tl bayiliği, Gümüşhane toptan kontör (Kelkit, Köse, Kürtün, Şiran, Torul, Merkez )

GÜMÜŞHANE'DE ONLİNE PARÇA TL BAYİLİĞİ


Sizde bayimiz olarak, Gümüşhane merkezde ve tüm ilçelerinde (Kelkit, Köse, Kürtün, Şiran, Torul, Merkez ) online kontör satışı yaparak ek gelir elde edebilir, mevcut müşteri potansiyelinizi artırabilirsiniz.
Sitemiz haftanın 7 günü, günün 24 saati kesintisiz hizmet vermete olup tamamen onlinedır. Yani; kontör gönder butonuna tıklar tıklamaz, kontör gönderme talebi operatöre iletilir. Bu sayede operatörün yoğunluğuna bağlı olaraktan belirttiğiniz miktarda kontör, minumum sürede müşterinizin hattına yüklenir.


GÜMÜŞHANE ilimizden bayilik yapabileceğiniz ilçeler;

Kelkit,
Köse,
Kürtün,
Şiran,
Torul,
Merkez.

İlgili Kelimeler

Parça kontör gümüşhane Parça TL gümüşhane Gümüşhane'de parça kontör ve bayiliği Toptan kontör gümüşhane gümüşhane parça lira kelkit, köse, kürtün, şiran, torul, merkez parça kontör


Hizmet verdiğimiz tüm şehirler


Türkiyenin 81 ilinde ucuz, hızlı ve güvenilir parça kontör hizmeti veriyoruz.

Toptan parça kontör, parça tl çıkışımız ve site sahipleri için api desteğimiz vardır.