TÜM BAYİLERİMİZİN DİKKATİNE !

Değerli bayilerimiz ;

HATTIMAYUKLE.NET isimli yeni sitemiz hizmetinize girmiştir.

Hattimayukle.net avantajları


Parça kontör bayilik, Fatura tahsilat bayilik

Kullanıcı Adı   :
Kullanıcı Şifre :
Şifremi UnuttumGİRİŞ

Parça Kontör Yükleme Merkezi

HAKKARİ PARÇA KONTÖR


    Hattıma yükle ile Türkiye'nin diğer 80 ilinden olduğu gibi hakkari ilimizden ve tüm ilçelerindende (Çukurca, Şemdinli, Yüksekova, Merkez ) bayilik hizmetmizden yararlanabilirsiniz . Online kontör gönderiminde en uygun fiyatları veren, en hızlı gönderim sağlayan hattıma yükle parça tl gönderim sistemi hakkari'de en çok kullanılan sistemdir. Müşterilerimizin müşterisi bizim müşterimizdir sloganını benimseyerek müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Hattıma yükle sistemi üzerinden parça kontör gönderimi yapmanız için tek gereken şey bayimiz olarak, gönderdiğiniz ödemeyi tarafımıza bildirmektir. Bunun dışında hiçbir prosedür, teminat yoktur. Sizde hakkari ilimizden bizimle çalışıp ayrıcalıklarımızdan yararlanmak için hemen parça kontör bayilik sayfamıza giriş yapın ya da formumuzu doldurarak ilk adımı atın. Tüm operatörlere (Turkcell, Vodafone, Avea) tek sistemden yükleme yaparak hangi sitede ne kadar bakiyem var derdinden kurtulun. Hakkari parça kontör, Hakkari parça kontör bayiliği, Hakkari parça tl, Hakkari parça tl bayiliği, Hakkari toptan kontör (Çukurca, Şemdinli, Yüksekova, Merkez )

HAKKARİ'DE ONLİNE PARÇA TL BAYİLİĞİ


Sizde bayimiz olarak, Hakkari merkezde ve tüm ilçelerinde (Çukurca, Şemdinli, Yüksekova, Merkez ) online kontör satışı yaparak ek gelir elde edebilir, mevcut müşteri potansiyelinizi artırabilirsiniz.
Sitemiz haftanın 7 günü, günün 24 saati kesintisiz hizmet vermete olup tamamen onlinedır. Yani; kontör gönder butonuna tıklar tıklamaz, kontör gönderme talebi operatöre iletilir. Bu sayede operatörün yoğunluğuna bağlı olaraktan belirttiğiniz miktarda kontör, minumum sürede müşterinizin hattına yüklenir.


HAKKARİ ilimizden bayilik yapabileceğiniz ilçeler;

Çukurca,
Şemdinli,
Yüksekova,
Merkez.

İlgili Kelimeler

Parça kontör hakkari Parça TL hakkari Hakkari'de parça kontör ve bayiliği Toptan kontör hakkari hakkari parça lira çukurca, şemdinli, yüksekova, merkez parça kontör


Hizmet verdiğimiz tüm şehirler


Türkiyenin 81 ilinde ucuz, hızlı ve güvenilir parça kontör hizmeti veriyoruz.

Toptan parça kontör, parça tl çıkışımız ve site sahipleri için api desteğimiz vardır.