TÜM BAYİLERİMİZİN DİKKATİNE !

Değerli bayilerimiz ;

HATTIMAYUKLE.NET isimli yeni sitemiz hizmetinize girmiştir.

Hattimayukle.net avantajları


Parça kontör bayilik, Fatura tahsilat bayilik

Kullanıcı Adı   :
Kullanıcı Şifre :
Şifremi UnuttumGİRİŞ

Parça Kontör Yükleme Merkezi

ORDU PARÇA KONTÖR


    Hattıma yükle ile Türkiye'nin diğer 80 ilinden olduğu gibi ordu ilimizden ve tüm ilçelerindende (Akkuş, Aybasti, Çamaş, Çatalpinar, Çaybaşi, Fatsa, Gölköy, Gölyali, Gürgentepe, İkizce, Korgan, Kabadüz, Kabataş, Kumru, Mesudiye, Perşembe, Ulubey, Ünye, Merkez ) bayilik hizmetmizden yararlanabilirsiniz . Online kontör gönderiminde en uygun fiyatları veren, en hızlı gönderim sağlayan hattıma yükle parça tl gönderim sistemi ordu'da en çok kullanılan sistemdir. Müşterilerimizin müşterisi bizim müşterimizdir sloganını benimseyerek müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Hattıma yükle sistemi üzerinden parça kontör gönderimi yapmanız için tek gereken şey bayimiz olarak, gönderdiğiniz ödemeyi tarafımıza bildirmektir. Bunun dışında hiçbir prosedür, teminat yoktur. Sizde ordu ilimizden bizimle çalışıp ayrıcalıklarımızdan yararlanmak için hemen parça kontör bayilik sayfamıza giriş yapın ya da formumuzu doldurarak ilk adımı atın. Tüm operatörlere (Turkcell, Vodafone, Avea) tek sistemden yükleme yaparak hangi sitede ne kadar bakiyem var derdinden kurtulun. Ordu parça kontör, Ordu parça kontör bayiliği, Ordu parça tl, Ordu parça tl bayiliği, Ordu toptan kontör (Akkuş, Aybasti, Çamaş, Çatalpinar, Çaybaşi, Fatsa, Gölköy, Gölyali, Gürgentepe, İkizce, Korgan, Kabadüz, Kabataş, Kumru, Mesudiye, Perşembe, Ulubey, Ünye, Merkez )

ORDU'DA ONLİNE PARÇA TL BAYİLİĞİ


Sizde bayimiz olarak, Ordu merkezde ve tüm ilçelerinde (Akkuş, Aybasti, Çamaş, Çatalpinar, Çaybaşi, Fatsa, Gölköy, Gölyali, Gürgentepe, İkizce, Korgan, Kabadüz, Kabataş, Kumru, Mesudiye, Perşembe, Ulubey, Ünye, Merkez ) online kontör satışı yaparak ek gelir elde edebilir, mevcut müşteri potansiyelinizi artırabilirsiniz.
Sitemiz haftanın 7 günü, günün 24 saati kesintisiz hizmet vermete olup tamamen onlinedır. Yani; kontör gönder butonuna tıklar tıklamaz, kontör gönderme talebi operatöre iletilir. Bu sayede operatörün yoğunluğuna bağlı olaraktan belirttiğiniz miktarda kontör, minumum sürede müşterinizin hattına yüklenir.


ORDU ilimizden bayilik yapabileceğiniz ilçeler;

Akkuş,
Aybasti,
Çamaş,
Çatalpinar,
Çaybaşi,
Fatsa,
Gölköy,
Gölyali,
Gürgentepe,
İkizce,
Korgan,
Kabadüz,
Kabataş,
Kumru,
Mesudiye,
Perşembe,
Ulubey,
Ünye,
Merkez.

İlgili Kelimeler

Parça kontör ordu Parça TL ordu Ordu'da parça kontör ve bayiliği Toptan kontör ordu ordu parça lira akkuş, aybasti, çamaş, çatalpinar, çaybaşi, fatsa, gölköy, gölyali, gürgentepe, ikizce, korgan, kabadüz, kabataş, kumru, mesudiye, perşembe, ulubey, ünye, merkez parça kontör


Hizmet verdiğimiz tüm şehirler


Türkiyenin 81 ilinde ucuz, hızlı ve güvenilir parça kontör hizmeti veriyoruz.

Toptan parça kontör, parça tl çıkışımız ve site sahipleri için api desteğimiz vardır.