Kullanıcı Adı   :
Kullanıcı Şifre :
Şifremi UnuttumGİRİŞ

Parça Kontör Yükleme Merkezi

Parça kontör bayiliğinde dikkat edilmesi gerekenler

Parça kontör bayiliğinde dikkat edilmesi gerekenler !  • Parça kontör bayisi olacağınız firmanın iletişim bölümünü gözden geçirin. Sabit adresi ve sabit telefon numarası yoksa, yada sabit teleon numarasından ulaşamıyorsanız site güvenli olmayabilir. Göndereceğiniz ödeme karşılığında parça tl satın alamayabilirsiniz.
  • Gönderdiğiniz ödeme bildiriminin ne kadar sürede onaylandığını tespit edin. Acil durumlarda, ödeme bildirimlerinizi geç onaylayan parça kontör firmaları sizi zor duruma sokabilir.
  • Gönderdiğini parça tl nin ne kadar sürede yüklendiğini tespit edin. Geç yüklenen parça kontör, sizin müşterinizle sorun yaşamanıza sebep olur.
  • Bayisi olacağınız firmanın fiyat listesinde yer alan fiyatlarla, yüklemeleriniz bölümünde parça tl gönderimi yaptığınız numaranın yanında bulunan fiyatı karşılaştırınız. Bazı kontör firmaları fiyat listesinde farklı yükleme işleminde farklı fiyat uygulayarak daha fazla kâr elde etmenin peşine düşerek bayilerini dolandırmaktadır.
  • Sistemde herhangi bir sorun olduğunda bayisi olduğunuz parça kontör firmasının telefonlarına ulaşabiliyormusunuz tespit edin. Piyasada bulunan bir çok parça kontör sitesinin arkasında bir firma değil, birden fazla işle uğraşan kişiler bulunmaktadır. Sistemde sıkıntı olması durumunda rahatsız edilmemek için telefonlarına cevap vermemekte ve sizi müşterilerinize karşı zor duruma düşürmektedirler.
Bu yazı 84924 kez okunmuştur.