Kullanıcı Adı   :
Kullanıcı Şifre :
Şifremi UnuttumGİRİŞ

Parça Kontör Yükleme Merkezi

Parça Kontör

Parça Kontör


Parça kontör operatörlerin fiziksel olarak (kart kontör) üretmedikleri ve dağıtıcılarına sağladıkları sistemlerde bulunmayan kontör birimleridir. Yüksek miktarlarda kontör yüklemek istemeyen kişiler için ideal bir sistemdir. Parça kontörü tam ve kart kontörlerde olduğu gibi faturalı hat sahipleri kullanamazlar.
 

Faturasız hat kullanıcılarının hızla artmasıyla oluşan kontör ihtiyacı giderek artmaktadır. Bu
sebeple kontör artık her yerden temin edilebilir hale gelmektedir. Parça kontör olayı
günümüzde ciddi kazanç getiren bir sektör haline gelmiştir.

Parça kontör sektörününün gelişmesi ve
yaygınlaşmasıyla, operatörlerin sundukları kart kontörlere olan talep azalmıştır. Turkcell ve Vodafone operatörüne baktığımızda en düşük kredi miktarı 20 TL dir. Bu miktarı yüklemeye heran herkesin bütçesi uygun olmayabiliyor. Yada kişi o an ihtiyacı olduğu kadar kontör almak
istiyor. Böyle durumlarda devreye parça
kontör
ve parça tl satışını yapan marketler, büferler, kuruyemişciler, kırtasiyeler, internet cafeler ve iletişim
merkezleri giriyor.

Faturasız hat kullanıcısı o an ihtiyacı olduğu kadar kontör alımı yaparak bütçesini zora sokmazken bu parça tl satışı yapam parça kontör bayileri işlem başına minimum 1,00 TL alarak ek gelir elde ediyor. Buradaki ek gelirin yanında işletmesine müşteri çekerek diğer ürünlerinide sergilemiş oluyor.

Piyasada bir çok parça kontör satışı yapan firma mevcut bulunmakla beraber, dolandırıcı sitelerde hızla yayılmaktadır. Parça kontör satışı yapmadan önce bayisi olacağınız firmayı iyi araştırmanızı ve bir kaç kez  yapacağınız ödeme tutarının düşük olmasını öneririz.


Toptan kontör alabileceğiniz ve
parça kontör satışı yapabileceğiniz online kontör sistemimizde bayimiz olarak yer almak için bayilik başvuru formumuzu doldurmanız yeterlidir.


Bu yazı 86715 kez okunmuştur.