TÜM BAYİLERİMİZİN DİKKATİNE !

Değerli bayilerimiz ;

HATTIMAYUKLE.NET isimli yeni sitemiz hizmetinize girmiştir.

Hattimayukle.net avantajları


Parça kontör bayilik, Fatura tahsilat bayilik

Kullanıcı Adı   :
Kullanıcı Şifre :
Şifremi UnuttumGİRİŞ

Parça Kontör Yükleme Merkezi

TEKİRDAĞ PARÇA KONTÖR


    Hattıma yükle ile Türkiye'nin diğer 80 ilinden olduğu gibi tekirdağ ilimizden ve tüm ilçelerindende (Çerkezköy, Çorlu, Hayrabolu, Malkara, Marmaraereğli, Muratli, Saray, Şarköy, Merkez ) bayilik hizmetmizden yararlanabilirsiniz . Online kontör gönderiminde en uygun fiyatları veren, en hızlı gönderim sağlayan hattıma yükle parça tl gönderim sistemi tekirdağ'da en çok kullanılan sistemdir. Müşterilerimizin müşterisi bizim müşterimizdir sloganını benimseyerek müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Hattıma yükle sistemi üzerinden parça kontör gönderimi yapmanız için tek gereken şey bayimiz olarak, gönderdiğiniz ödemeyi tarafımıza bildirmektir. Bunun dışında hiçbir prosedür, teminat yoktur. Sizde tekirdağ ilimizden bizimle çalışıp ayrıcalıklarımızdan yararlanmak için hemen parça kontör bayilik sayfamıza giriş yapın ya da formumuzu doldurarak ilk adımı atın. Tüm operatörlere (Turkcell, Vodafone, Avea) tek sistemden yükleme yaparak hangi sitede ne kadar bakiyem var derdinden kurtulun. Tekirdağ parça kontör, Tekirdağ parça kontör bayiliği, Tekirdağ parça tl, Tekirdağ parça tl bayiliği, Tekirdağ toptan kontör (Çerkezköy, Çorlu, Hayrabolu, Malkara, Marmaraereğli, Muratli, Saray, Şarköy, Merkez )

TEKİRDAĞ'DA ONLİNE PARÇA TL BAYİLİĞİ


Sizde bayimiz olarak, Tekirdağ merkezde ve tüm ilçelerinde (Çerkezköy, Çorlu, Hayrabolu, Malkara, Marmaraereğli, Muratli, Saray, Şarköy, Merkez ) online kontör satışı yaparak ek gelir elde edebilir, mevcut müşteri potansiyelinizi artırabilirsiniz.
Sitemiz haftanın 7 günü, günün 24 saati kesintisiz hizmet vermete olup tamamen onlinedır. Yani; kontör gönder butonuna tıklar tıklamaz, kontör gönderme talebi operatöre iletilir. Bu sayede operatörün yoğunluğuna bağlı olaraktan belirttiğiniz miktarda kontör, minumum sürede müşterinizin hattına yüklenir.


TEKİRDAĞ ilimizden bayilik yapabileceğiniz ilçeler;

Çerkezköy,
Çorlu,
Hayrabolu,
Malkara,
Marmaraereğli,
Muratli,
Saray,
Şarköy,
Merkez.

İlgili Kelimeler

Parça kontör tekirdağ Parça TL tekirdağ Tekirdağ'da parça kontör ve bayiliği Toptan kontör tekirdağ tekirdağ parça lira çerkezköy, çorlu, hayrabolu, malkara, marmaraereğli, muratli, saray, şarköy, merkez parça kontör


Hizmet verdiğimiz tüm şehirler


Türkiyenin 81 ilinde ucuz, hızlı ve güvenilir parça kontör hizmeti veriyoruz.

Toptan parça kontör, parça tl çıkışımız ve site sahipleri için api desteğimiz vardır.