Kullanıcı Adı   :
Kullanıcı Şifre :
Şifremi UnuttumGİRİŞ

Parça Kontör Yükleme Merkezi

HATTIMA YÜKLE KONTÖR PARÇA KONTÖR SİTESİ NASIL ÇALIŞIR

SİSTEM NASIL ÇALIŞIR ?


  • Hemen ücretsiz üye olun.
  • Açtırmak istediğiniz bakiye kadar ödeme yapın.
  • Ödeme bildirimi ekranından ödemenizi bildirin.
  • Kontör yükleme bölümünden dilediğiniz kadar kontör göndermeye başlayın.

NASIL ÜYE OLABİLİRİM?


Üyelik formunu eksiksiz bir şekilde doldurup göndermeniz gerekiyor. Tarafımıza iletilen bilgileriniz 15 dk içinde sistem yöneticileri tarafından kontrol edilecektir. Bilgilerinizin eksiksiz ve doğru verilmesi durumunda hemen üyeliğiniz aktif hale gelecektir.
Daha sonra üye girişi yapak banka hesaplarımıza oluşturmak istediğiniz limit kadar para gönderebilirsiniz. Son olarak yapmış olduğunuz ödemeyi, ödeme bildirimi menüsünden bildirmeniz durumunda en geç 15 dk içinde hesaplar kontrol edilip talep ettiğiniz limit hesabınıza yüklenecektir. Aksi bir durumda müşteri temsilcimiz irtibata geçiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Üye olmak için evrak, ücret gereklimidir ?


www.hattimayukle.com üyeliği ücretsizdir. Üyelik işlemlerinde sizden hiçbir evrak talep edilmez bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız yeterlidir.

Üyelik talebim ne kadar sürede onaylanır?

Üyeliğiniz,  gönderdiğiniz bilgiler sistem yöneticileri tarafından 5 ile 10 dakika içerisinde kontrol edilerek aktif edilecektir. Sms ve mail ile bilgilendirileceksiniz.

Banka ödemesi yaptım fakat onaylanmadı?

Banka ödemelerinizi mutlaka Ödeme Bildirimi ekranından tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Ödeme bildirimleriniz 5 ile 10 dakika içerisinde bildirimdeki hesap kontrol edilir edilmez hemen onaylanacaktır.

Kontör yüklüyorum fakat yüklenmiyor ve iptal mesajı geliyor?

Bu durumda yazdığınız telefon numarasının hangi operatöre (Vodafone, Turkcell, Avea) ait olduğunu kontrol ediniz. Çünkü hat taşıma işlemlerinden gelen telefon numaraları sizi yanıltabilir. Ayrıca hattın faturalı olması durumunda yine iptal mesajı ile karşılaşırsınız. Bu durumda hesabınıza gönderdiğiniz kontör sistem tarafından otomatik olarak anında iade edilir. Herhangi bir kayıp yaşanmaz.

Yüklediğim kontörü iptal edebilir misiniz?

Yüklenen kontörler asla hatlardan geri çekilemez. Bu sebepten dolayı yükleme yapacağınız numarayı ve kaç kontör yükleyeceğinizi iyi kontrol edip ardından göndermenizi öneririz. Aksi takdirde üyeler tarafından yapılan yanlışlık yine üyelere ait olacaktır.

Hesap ekstresi veya detaylı yükleme raporu alınabiliyor mu?

Tüm ödemelerinizi, yüklemelerinizi, numara detaylarınızı, kar durumlarınızı... Vb birçok raporu sistemimiz size 2 basit adımda sunmaktadır.

Kontör Yüklemeleri hattın süresini uzatır mı?

Sistemimizdeki kontör çeşitleri Tam, Parça, Kart Kontör sınıfları bunu için oluşturulmuştur. Tam kontörler ve Kart Kontörler süre uzatırlar, Parça kontörlerde ise bazıları hariç hemen hemen hepsi süre uzatır.
Daha detaylı bilgiyi üyelik girişinden bulabilirsiniz. Hat ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.
Sistemimiz sizi diğer konularda yönlendirecektir.
Diğer sorularınız için bizim ile irtibata geçebilirsiniz.
İlginizden dolayı teşekkür ederiz.